سه میل جدید

ام دی اف ۳ میل لیزری جدید

3 میل لیزری

ام دی اف ۳ میل لیزری جدید با قیمت کف کارخانه آماده بارگیری است. جهت ثبت سفارش وارد این بخش شده و با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید.

اگر شما نیز جزو فعالان صنعت چوب باشید از اطلاعات بازار خبر دارید. مقصودمان اطلاعات جدید و بروز راجع به انواع محصولات تولیدی است. یعنی در حال حاضر بسیاری از کارخانه ایرانی علاوه بر نمونه های قدیمی محصولات جدید نیز تولید دارند. نمونه های قدیمی از ام دی اف ها شامل نوع خام و نهایتا کاغذی بود. اما به مرور این کارخانه با وارد کردن دانش و تکنولوژی جدید به کارخانه خود، انواع گوناگون تولید کرده اند. از نمونه ورق ۳ میل پرینتی گرفته تا مدل های ملامینه و رنگی کاغذی و حتی نوع لیزری جدید. البته هرچند برای همه تولیدات کاربردهای متفاوتی وجود دارد. اما به طور کلی بازار ایران فروش مستقیم از همه موارد را در دستور کار دارد.

فیبر ۳ میل مخصوص برش لیزری

ورق ام دی اف ۳ میل طرح جدید با ویژگی منحصر بفرد تولید می شود. این محصول که با عنوان فیبر ام دی اف سه میل نیز شناخته می شود، دارای سبک لیزری است. یعنی برای برش های لیزری بسیار مناسب بوده و کاربرد دارد. البته این نمونه از ام دی اف ها بیشتر در صنایع دستی و خودرو سازی کاربرد دارد. اما از آنجایی در این بازار به صورت تخصصی برای ورق ۳ میل تلاش می شود، لذا این محصول نیز در دستور فروش قرار دارد. در حال حاضر برخی از مارک و برندهای تولید کننده این قبیل ورق های با کیفیت فروش ویژه دارند. البته این تخفیف صرفا بر روی سفارشات پالتی و تریلی اعمال می شود.

قیمت فروش روز ورق ۳ میل لیرزی با توجه به کیفیت و نیز برند تولید کننده متفاوت است. اما به صورت کلی از ورقی ۶۰٫۰۰۰ تومان آغاز شده و تا آستانه ۸۰٫۰۰۰ تومان نیز ادامه دارد. البته سفارشات حجم بالا حتی قیمت های پایین تر از ۵۵٫۰۰۰ تومان را نیز تجربه کرده اند. بنابراین برای اطلاع دقیق از قیمت ها و نیز ثبت سفارش خرید مستقیم از کارخانه می توانید با شماره های اعلامی ارتباط داشته باشید.

پل های ارتباطی با مشاوران فروش این محصول:


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا