ام دی اف سه میل

رنگ بندی ام دی اف ۳ میل

رنگ بندی ام دی اف

رنگ بندی ام دی اف ۳ میل در گالری این وبسایت ارائه شده است. انواع ورق سه میل در تنوع بسیار خوب و طرح های مدرن بازار آماده فروش هستند.

گالری بسیار بزرگ و جامعی برای انواع مدل های ورق ۳ میل فراهم شده است. در واقع این بخش از فعالیت بازار ایران برای افزایش آسودگی انتخاب است. بسیاری از همکاران این مجموعه به دلیل نداشتن دسترسی مستقیم به سمپل ها مشکلاتی داشتند. البته گاها حتی با وجود داشتن سمپل و کاتالوگ رنگ، باز هم مشکل دارند. آن هم به دلیل تنوع بسیار زیاد طرح و رنگ های جدید در تولیدی هاست. برخی از کارخانه داران در راستای جذب حداکثری مشتریان خود، سعی کرده اند طرح های جدید را رونمایی کنند. منظور همان مدل هایی است که روکش های خاص تولید شده است و مردم نیز با توجه به علاقه مندی به مدرن شدن، از آن راضی هستند. پس تغییرات مداوم در رنگ بندی انواع ورق ام دی اف امری اجتناب ناپذیر و غیر قابل تغییر است.

تنوع رنگی ورق سه میل

اما در اینجا ما سعی کرده ایم تا هرچند به صورت کوتاه ولی با برخی توضیحات مؤثر انواع کلی رنگ ها را تعیین کنیم. به صورت کلی ورق ۳ میل رنگی دارای ۳ طیف است. طیف اول آن همان ورق های سفید ملامینه یا سفید پرینتی است. این نمونه ها هم در حالت تکرو و هم در حالت دورو مورد استفاده هستند. بسیاری از کارخانه داران نیز قبل از هر رنگ دیگری، به دنبال تولید این نمونه ها هستند. چرا که هم از بازار خوبی برخوردار هستند و هم از زحمت کمتری در تولید برخوردارند. و نوع دوم یا همان طیف دوم از رنگ بندی ورق ها سبک رنگ های فانتزی یا تک رنگ است. این نمونه ها نیز اکثرا به دلیل کمبود سفارشات و خواهان آن در صورت تولید با خواب انبار بالایی روبرو می شوند. پس از نظر اقتصادی برای کارخانه داران چندان قابل توجه نیست.

طیف سوم یا نهایی از ام دی اف سه میل نیز همان سبک طرح دار یا طرح چوب است. این نمونه ها دارای گستره بسیار زیادی هستند. از رنگ های گردویی و گرم گرفته تا نمونه های روشن و حتی مدلهای بسیار جدید از سبک مدرن و خاص نیز در این گروه دسته بندی می شود. طیف استفاده کنندگان از این رنگ بندی ها به مراتب بسیار بیشتر از نمونه های دیگر است. این ورق ها هم کاربرد بیشتری دارند و هم با توجه به فروش نسبتا قابل قبول با قیمت گذاری خوبی همراه هستند. در نهایت باید عرض کنیم که بازار بسیار بزرگ ورق ۳ میل کشور در خدمت شماست. این مرکز همه تولید کنندگان را مستقیما به شما وصل می کند.

پل های ارتباطی با مشاوران فروش این محصول:


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا