ام دی اف سه میل

اندازه ورق ام دی اف سه میل

اندازه ام دی اف سه میل

اندازه ورق ام دی اف سه میل مطابق با آخرین ورژن تولیدات کارخانه ها مشخص شد. انواع مدل جدید mdf 3 میل را در این بازار به قیمت روز خریداری کنید.

هر آنچه که در مورد سایز و اندازه ورق ها نیاز است، در اینجا شرح داده خواهد شد. اما قبل از آن بهتر است بدانیم که برای خرید و فروش انواع ورق ام دی اف علاوه بر سایز آنها باید موارد دیگری نیز توجه کرد. از آن جمله می توان به ضخامت، کیفیت، برند، طرح و رنگ و غیره اشاره نمود. در حقیقت اندازه جزوی از بخش اصلی محصولات تولیدی است اما در کنار دیگر آیتم ها می تواند به عنوان یک محصول نهایی در نظر گرفته شود. حال آنچکه لازم است برای اندازه بدانیم، ابتدا به ساکن این است که سایز ها در مورد ورق ام دی اف بسیار متنوع بوده و است. هرچند در حال حاضر استاندارد هایی برای اندازه ورق در نظر گرفته شده است، اما همان ها نیز با توجه به حجم سفارشی یک مشتری، قابلیت تغییر دارند.

اندازه استاندارد سه میل

ام دی اف سه میل از جمله محصولات پر فروش است. این نوع از ورق ها در اندازه های عمومی از جمله ۲۴۴ × ۱۸۳ و ۲۸۰ × ۲۱۰ و ۲۴۴ × ۱۲۲ و ۲۸۰ × ۱۸۳ و غیره تولید می شوند. در حقیقت این اندازه برای مصارف مختلف و به صورت عرف بازار تولید می شود. مثلا ام دی اف سه میل سایز ۲۴۴ × ۱۸۳ به دلیل کاربرد بدون پرتی در صنعت کابینت سازی بیشتر از سایر صنایع مورد توجه قرار گرفته است. پس اینکه ام دی اف سه میل در چه اندازه ای امکان تولید دارد را باید بدانیم که هیچ محدودیتی وجود ندارد. بلکه حجم و میزان سفارش از یک محصول می تواند تمام شرایط و ویژگی های آن را نیز مشخص کند. چه بسیار تاجرانی که در حال حاضر برای سفارشات صادراتی خود، سایز و مدلهای متنوعی از ورق سه میل می خواهند.

باید به این نکته در اینجا توجه شود که علیرغم همه این امکانات تولید، گاها دسترسی به تولید کنندگان و کارخانه های با پتانسیل بالا کمی سخت است. از این رو در بازار حاضر شما به راحتی و در چند لحظه می توانید به هر آنچکه از می خواهید دست پیدا کنید. یعنی علاوه بر ثبت سفارش یا خرید مستقیم از تولیدی ها، امکان درخواست تولید ورق های ام دی اف طرح دار در سایز و اندازه دلخواه خودتان را نیز دارید. این مرکز با دور هم جمع کردن بسیاری از فعالان و بزرگان صنعت ام دی اف و چوب و کشور، توانسته است که بزرگترین بازار ام دی اف ۳ میل کشور را ایجاد کند.

پل های ارتباطی با مشاوران فروش این محصول:


نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا